Wisseling van de wacht bij netwerkorganisatie GezondVeluwe
"'Het was een droom om samen te werken zoals we dat nu doen'"

Denise Seelen
Denise heeft het het netwerk tien jaar geleden opgezet. In deze tien jaar heeft GezondVeluwe grote impact gemaakt op thema’s als ouderen en chronisch zieken, mentale gezondheid en preventie. ‘Toen GezondVeluwe startte was het een droom om samen te werken zoals we dat nu doen. Op zeven verschillende thema’s binnen de gezondheidszorg. Met zoveel deelnemers en zoveel betrokken domeinen. Wat we in tien jaar hebben bereikt, maakt me heel trots. Als ik denk aan de Farma Buddy, de netwerken palliatieve zorg en ouderenzorg. Het Verwijsloket in het St Jansdal. Allemaal concrete voorbeelden die succesvol tot stand zijn gekomen door een hechte samenwerking tussen de verschillende zorg disciplines.
Samen beter is de slogan van GezondVeluwe en het is het fundament van ons succes. Alleen door samen te werken met álle disciplines in de zorg zijn we waar we nu zijn. Na tien jaar vind ik het een mooi moment om het stokje over te dragen. En dat doe ik met veel vertrouwen aan Frederique.
"'Ik geloof in Samen beter'"

Frederique Simons
Frederique: ‘Toen ik werd gevraagd om het stokje van Denise over te nemen, motiveerden mij de kracht van samenwerking en de basis van onderling vertrouwen binnen GezondVeluwe. Samen beter, de slogan van GezondVeluwe, is waar ook ik in geloof: we komen verder als we elkaar weten te vinden, begrijpen en versterken.’ Gebeurt dit er niet, dan kom je nergens.
‘Ik stap in op een stevig fundament dat in de afgelopen tien jaar met veel betrokkenheid is opgebouwd door Denise. Ik vind het heel mooi om daar nu op verder te bouwen. De overdacht voelt voor mij als een mooi moment om de verbinding centraal te stellen. Ik wil samen met partners kijken hoe we onze gedeelde ambities verder kunnen brengen en hoe we ruimte kunnen maken voor verdere doorontwikkeling van GezondVeluwe. Ik kijk ernaar uit om iedereen met wie ik gaan samenwerken, goed te leren kennen. Van en met anderen te leren en nieuwe ideeën te laten ontstaan.’



